كلاس تخصصي مقابله با زورگيري

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

آرشیو مطالب

برچسب ها

كلاس تخصصي مقابله با زورگيري 


      

سلام به همرزمان گرامي (Konnichiwa NiNja)

با توجه به شرايط جديد كه اخيراً "متاسفانه" شاهد آن هستيم، زور گيري در روز روشن و مقابل انظار عموم علي رغم تشديد مجازات هاي قوه ي محترم قضائيه به شدت رو به افزايش است. البته ممكن است درصدي از آن به دليل فشار اقتصادي باشد (كه اصلا دليل موجهي نيست) ولي به نظر من درصد قابل توجهي از آن خوراك منافقين است كه با توجه به عدم داشتن توانايي در جنگ از بيرون، به جنگ از داخل بيش از پيش روي آورده اند! تا فضاي جامعه را نا امن و ملتهب به تصوير بكشند و زمينه اي فراهم كنند براي كارهاي شيطنت آميزشان!!! ولي از اين غافل اند كه جان بر كفان در محافظت از وطن و پاسداران خون پاك شهدا همواره در صحنه حاضرند و تا آخرين قطره خون به دفاع از ايران عزيز ايستاده اند!

از اين رو جهت افزايش توان رزمي شما هنرجويان عزيز
كلاس تخصصي مقابله با زورگيري
(يا به قول يكي از دوستان رهايي از خفت گيري) از تاريخ ۲۸/۹/۹۱ به مدت يكماه در دوجوي غرب برگزار ميگردد. لذا از علاقه مندان دعوت مي شود در اين دوره شركت نمايند.

نویسنده : نينجا بازدید : 1245 تاريخ : دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت: 13:40
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها